Konvertory - Katalóg

  • Dahua Technology
  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • Planet FST-806A20 konvertor smart, 10/100Base-TX/FX WDM,20km

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FST-806A20
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET FST806A20; Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100BaseTX100BaseFX pro komunikaci po jednom vlákně, WDM technologie, konektor SC simplexní. Vysílá na 1310nm, přijímá na 1550nm. Dosah 20km. Full duplex, singl...

    Vaša cena bez DPH: 63 EUR

    Vaša cena s DPH: 76,20 EUR

    ks
  • Planet FST-806B20 konvertor smart, 10/100Base-TX/FX WDM,20km

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FST-806B20
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET FST806B20; Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100BaseTX100BaseFX pro komunikaci po jednom vlákně, WDM technologie, konektor SC simplexní. Dosah 20km. Vysílá na 1550nm, přijímá na 1310nm. Full duplex, singl...

    Vaša cena bez DPH: 63 EUR

    Vaša cena s DPH: 76,20 EUR

    ks
  • Planet FT-1205A konvertor 1x100Base-TX na 2x SFP

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FT-1205A
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • PLANET FT1205A; Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100BaseTX na 100BaseFX pro moduly SFP. Instaluje se libovolný modul SFP řady MFB. Dva porty SFP, 100Mbit/s. Konvertor může pracovat jako prostý tříportový...

    Vaša cena bez DPH: 43,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 53,10 EUR

    ks
  • Planet GT-902S konvertor 10/100/1000Base-T/ LX (10km), Web manag., OAM, SNMP - Doprodej

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: GT-902S
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • Planet GT902S; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000BaseT / LX. Převádí optický Gigabitový Ethernet na metalický. Web management. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Fyzické vlastnosti:...

    Vaša cena bez DPH: 57,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 69,80 EUR

    ks
  • Planet MC-1500R, šasi 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, interní napájení 70W, možný duální zdroj

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: MC-1500R
    • Záruka (mesiacov): 24
    • 15slotové šasi pro instalaci média konvertorů. Vnitřní napájení konvertorů 70W, aktivní ventilace. Instalace 19"/2,5U, napájení AC 230V, možnost doplnění o redundantní zdroj. Kovové šasi pro instalaci až patnácti konvertoru médií do jediné skříně o v...

    Vaša cena bez DPH: 243,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 294,90 EUR

    ks
  • Planet VF-101G-KIT opto konvertor, 1x video (AHD/TVI/CVI/CVBS), 1x RS-485, singlemode (ST), pár

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: VF-101G-KIT
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET VF101GKIT; Video konvertor na optiku, 1x AHD/TVI/CVI/CVBS rozhraní + 1x RS485, na optické vedení vláknem typu single mode, dosah...

    Vaša cena bez DPH: 186,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 225,30 EUR

    ks
  • Planet VC-232G, VDSL2 konvertor, BNC(koax), 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: VC-232G
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 2 ks
    • PLANET VC232G; Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ45, 1x VDSL2 BNC(koaxiální). Transparentní bridge. G.993.2 VDSL2, G.993.5 G.Vectoring + G.INP. Kapacitně 200/100Mbps na 200m. Dosah až...

    Vaša cena bez DPH: 90,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 109,40 EUR

    ks
  • Planet VC-231G, Ethernet VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: VC-231G
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 17 ks
    • PLANET VC231G; Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ45, 1x VDSL2 RJ11. Transparentní bridge. G.993.2 VDSL2, G.993.5 G.Vectoring + G.INP. Kapacitně 200/160Mbps na 200m. Dosah až 1,4km. Na...

    Vaša cena bez DPH: 80,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 97,80 EUR

    ks
  • Planet FT-802S50 konvertor 10/100Base-TX/100Base-FX SC

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FT-802S50
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET FT802S50; Fast Ethernet přepínač 10/100BaseTX 100Base FX (SC), full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge. Single mode, max. 50 km. Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínač...

    Vaša cena bez DPH: 67,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 81,20 EUR

    ks
  • PLANET GT-802 opto konvertor 10/100/1000Base-T - 1000Base-SX, SC, multimode, 220/550 m

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: GT-802
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 13 ks
    • PLANET GT802; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000BaseT / 1000BaseSX. Dosah 220/550m, multimode. Bridge, autoMDI/MDX. Konektory SC. Konvertor pro přechod mezi multimódovým a metalickým spojem pro Gig...

    Vaša cena bez DPH: 53,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 64,60 EUR

    ks
  • RS-232/485 konvertor, svorkovnicové i DB9 připojení, obousměrný, do 115kbps

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-LD485A
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • XtendLan XLLD485A; Konvertor RS485/232. Umožňuje připojení RS485 zařízení na sériový port RS232. Typickou aplikací je připojení ovládání rotátorů kamer. Obousměrná komunikace. Konektory DB9, součástí svorkovnicov...

    Vaša cena bez DPH: 8 EUR

    Vaša cena s DPH: 9,70 EUR

    ks
  • RS-485/RS-485 protokol konvertor, mění typ a rychlost logické vrstvy, svorkovnice

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: RSC-P11G-SM
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Umožňuje konverzi mezi RS485 PTZ protokoly a rychlostmi portů. Typickou aplikací je připojení mezi ovládání kamer, klávesnice a DVR. Vstupní protokoly: PELCOD, PELCOP, AD, DH, MOLYNX, PIH1016, ADT8060, KODICOM, V1200, KTD, VICON, SANTACHI; Výstupn...

    Vaša cena bez DPH: 191,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 231,70 EUR

    ks