Optické moduly SFP, SFP+, XFP - Katalóg

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • XFP, DWDM 100GHz, 10GBase-LR, SM, 40km, 191,7-196,1THz (D17 - D61)

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-XLR40D17
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTBXLR40D17; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet pro technologií DWDM, 100GHz. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka v oblasti 1550 nm (15281564nm, krok je cca. 0,55nm tzn....

    Vaša cena bez DPH: 1 195,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 446,10 EUR

    ks
  • XFP, CWDM, 10GBase-LR, SM, 1550nm, 10km

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-XLR10C55
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTBXLR10C55; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 10km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku...

    Vaša cena bez DPH: 556,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 673,80 EUR

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 2km, multimode mode,SC konektor, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MFB-FXAT
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 0 ks
    • XtendLan MFBFXAT; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, multimode. Dosah 2km, vysílání 1310 nm, příjem 1550nm. Konverzní modul rozměru SmallFo...

    Vaša cena bez DPH: 27 EUR

    Vaša cena s DPH: 32,70 EUR

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, 40km, single mode, LC konektor, 1310nm, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MFB-F40T
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 2 ks
    • XtendLan MFBF40T; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 40km na single mode vlákně, 1310 nm. Rozsah teplot 40 až +85st. C. Konverzní Fast Ethernetový...

    Vaša cena bez DPH: 30,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 36,40 EUR

    ks
  • X2, 10GBase-LR/ER, SM, 1550nm, 40km, SC

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-2LR40
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTB2LR40; Modul X2 pro 10Gbit Ethernet.SC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Konverzní 10Gigabitový modul typu XFP. Standard 1000BaseER, IEEE802.3...

    Vaša cena bez DPH: 1 070,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 295,80 EUR

    ks
  • SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, Planet

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: MTB-SR
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET MTBSR; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82m na běžném multimodovém vlákně 50um, 500 MHz*km. Dosah 300m na širokopásmovém vlákně vlákně 50um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm....

    Vaša cena bez DPH: 42,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 51,20 EUR

    ks
  • Planet MGB-GT, mini GBIC (SFP), 1000Base-T, RJ-45, Planet

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: MGB-GT
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 0 ks
    • PLANET MGBGT; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000BaseT, RJ45. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru SmallFormPluggable (SFP). Standard 1000BaseT, konektor RJ45. Umožňuje provoz metal...

    Vaša cena bez DPH: 39,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 47,60 EUR

    ks
  • Planet MTB-LR SFP+ modul, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: MTB-LR
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET MTBLR; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Konverzní 10Gigabitový modul rozměru SmallFormPluggable (SFP). St...

    Vaša cena bez DPH: 87,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 106,10 EUR

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1550/1310nm 20km, single mode, SC konektor

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MFB-FB20
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MFBFB20; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 20km na single mode vlákně, vysílání 1550 nm, příjem 1310nm. Konverzn...

    Vaša cena bez DPH: 30,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 37,30 EUR

    ks
  • XFP, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-XSR
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • XtendLan MTBXSR; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82m na běžném multimodovém vlákně 50um, 500 MHz*km. Dosah 300m na širokopásmovém vlákně vlákně 50um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm....

    Vaša cena bez DPH: 174,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 210,60 EUR

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 20km, single mode, SC konektor

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MFB-FA20
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MFBFA20; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 20km na single mode vlákně, vysílání 1310 nm, příjem 1550nm. Konverzn...

    Vaša cena bez DPH: 25,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 31,10 EUR

    ks
  • Planet MGB-SX2, mini GBIC (SFP), 1000Base-SX, 1310nm, dosah 2km, DDM

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: MGB-SX2
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 0 ks
    • PLANET MGBSX2; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000BaseSX, duplexní LC konektor, multimode. Dosah 2km. Vlnová délka 1310nm. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru SmallFormPluggable (SFP). Standard...

    Vaša cena bez DPH: 17,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 21,20 EUR

    ks