Optické moduly SFP, SFP+, XFP - Katalóg

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • MGB-L80C61D, mini GBIC (SFP), 80km,CWDM,1610nm,DDM

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MGB-L80C61D
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MGBL80C61D; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000BaseLX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah 80km. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1610nm. Výkonostní marže nejméně 28dB. S diagnostikou DDM....

    Vaša cena bez DPH: 76,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 92,40 EUR

    ks
  • XFP, DWDM 100GHz, 10GBase-LR, SM, 40km, 191,7-196,1THz (D17 - D61)

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-XLR40D17
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTBXLR40D17; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet pro technologií DWDM, 100GHz. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka v oblasti 1550 nm (15281564nm, krok je cca. 0,55nm tzn....

    Vaša cena bez DPH: 1 091,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 321 EUR

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, POF, 650 nm 100 m, multi mode, OptoLock konektor

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MFB-POF
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MFBPOF; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, přenos dvěma vlákny, POF, duplexní OptoLock konektor, multi mode. Dosah až 100 m, 650 nm. Optický modul SFP konvertuje elektrické signály (Fa...

    Vaša cena bez DPH: 66,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 80 EUR

    ks
  • SFP+ metalický spojovací kabel, 10Gb/s, 3m, pasivní, twinax, Cisco,Planet kompatibilní

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-CB03P
    • Záruka (mesiacov): 24
    • 10Gb/s spojovací metalický kabel pro rozhraní SFP+, pasivní. Délka 3m. Vlastnosti: • Hotplug SFP+ MSA; • Rozhraní 10GBASE Ethernet; • Podpora 1x, 2x, 4x, 8x Fibre Channel aplikací; • Provedení IPF (Improved pluggable form factor);...

    Vaša cena bez DPH: 31,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 38,50 EUR

    ks
  • SFP+,10GBase-ER, SM, 1550nm, 80km, 23dB marže, CWDM

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-LR80C55
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTBLR80C55; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 80km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku...

    Vaša cena bez DPH: 493,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 597,30 EUR

    ks
  • SFP+, SM, 1330nm, 60km, 23dB marže, CWDM

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-LR60C33
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTBLR60C33; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 60km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1330 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku z CWD...

    Vaša cena bez DPH: 578,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 700,20 EUR

    ks
  • SFP+, 10GBase-LR, SM, 1330nm, 10km, 10dB marže, CWDM

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-LR10C33
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTBLR10C33; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 10km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1330 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku z...

    Vaša cena bez DPH: 165,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 200,10 EUR

    ks
  • XFP, CWDM, 10GBase-LR, SM, 1550nm, 10km

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-XLR10C55
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MTBXLR10C55; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 10km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku...

    Vaša cena bez DPH: 508,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 615,60 EUR

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 2km, multimode mode,SC konektor, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MFB-FXAT
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan MFBFXAT; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, multimode. Dosah 2km, vysílání 1310 nm, příjem 1550nm. Konverzní modul rozměru SmallFo...

    Vaša cena bez DPH: 24,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 29,90 EUR

    ks
  • SFP modul, 100Base-FX, 40km, single mode, LC konektor, 1310nm, průmyslový -40 až +85 st. C

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MFB-F40T
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 2 ks
    • XtendLan MFBF40T; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100BaseFX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 40km na single mode vlákně, 1310 nm. Rozsah teplot 40 až +85st. C. Konverzní Fast Ethernetový...

    Vaša cena bez DPH: 27,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 33,30 EUR

    ks
  • SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-LR
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 14 ks
    • XtendLan MTBLR; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Multirate Fiber channel. Konverzní 10Gigabitový modul rozměru SmallFor...

    Vaša cena bez DPH: 43,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 52,60 EUR

    ks
  • SFP+, 10GBase-LR, SM, 1330/1270nm, WDM, 20km

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-MTB-LB20W3327
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 9 ks
    • XtendLan MTBLB20W3327; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 20km na singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1330 nm, přijímací 1270nm. Multirate Fiber channel....

    Vaša cena bez DPH: 84,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 102,70 EUR

    ks