Pigtaily - Katalóg

  • OEM
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 3m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-LC-9-3-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 100 ks
    • XtendLan FOTLC939; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 3m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    Vaša cena bez DPH: 1,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,60 EUR

    ks
  • FO pigtail LC/APC, 9/125, 2mm, LS0H, 10m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-LCA-9-10-20
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 50 ks
    • XtendLan FOTLCA91020; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 10m, sekundární ochrana průměr 2mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB. ZÁKLADNÍ...

    Vaša cena bez DPH: 2,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 2,70 EUR

    ks
  • FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-LC-9-1-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1364 ks
    • XtendLan FOTLC919; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    Vaša cena bez DPH: 1,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,40 EUR

    ks
  • FO pigtail LC, 50/125, OM4, 0,9mm, 1m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-LC-50-1-9-OM4
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan FOTLC5019OM4; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, multimode 50/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    Vaša cena bez DPH: 1,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,80 EUR

    ks
  • FO pigtail LC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP, sada 12ti pigtailů různé barvy

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOTS-LC-9-1-9-12
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 27 ks
    • XtendLan FOTSLC91912; Jednostraně konektorovaná sada 12ti optických kabelů (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFI...

    Vaša cena bez DPH: 12,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 15,10 EUR

    ks
  • FO pigtail SC/APC, 9/125, 0,9mm,1m, sada 12ti pigtailů různé barvy

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOTS-SCA-9-1-9-12
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 26 ks
    • XtendLan FOTSSCA91912; Jednostraně konektorovaná sada 12ti optických kabelů (pigtail) s koncovkou SC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC. Odraz menší než 60dB....

    Vaša cena bez DPH: 13,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 15,80 EUR

    ks
  • FO pigtail ST, 50/125, OM3, 0,9mm, 1m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-ST-50-1-9-OM3
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 106 ks
    • XtendLan FOTST5019OM3; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou ST, multi mode 50/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    Vaša cena bez DPH: 1,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,60 EUR

    ks
  • FO pigtail ST, 9/125, 0,9mm, 3m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-ST-9-3-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 20 ks
    • XtendLan FOTST939; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou ST, single mode 9/125um, 3m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    Vaša cena bez DPH: 1,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,70 EUR

    ks
  • FO pigtail SC, 62,5/125 1m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-SC-625-1-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 131 ks
    • XtendLan FOTSC62519; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou SC, multimode 62,5/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    Vaša cena bez DPH: 1,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,50 EUR

    ks
  • FO pigtail SC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP, sada 12ti pigtailů, různé barvy

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOTS-SC-9-1-9-12
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 32 ks
    • XtendLan FOTSSC91912; Jednostraně konektorovaná sada 12ti optických kabelů (pigtail) s koncovkou SC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIF...

    Vaša cena bez DPH: 12,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 15,40 EUR

    ks
  • FO pigtail ST, 62,5/125, 0,9mm, 1m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-ST-625-1-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 109 ks
    • XtendLan FOTST62519; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou ST, multi mode 62,5/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

    Vaša cena bez DPH: 1,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,60 EUR

    ks
  • FO pigtail SC/UPC, 9/125, 0,9mm, 1m, LS0H, ZWP

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOT-SCU-9-1-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 9 ks
    • XtendLan FOTSCU919; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou SC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru UPC. Odraz menší než 50dB. ZÁKLADNÍ...

    Vaša cena bez DPH: 1,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 1,70 EUR

    ks