Aktivní síťové prvky - Katalóg

  • Dahua Technology
  • Dell
  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • PLANET GS-4210-24T2S switch L2/L4, 24x 1000Base-T, 2x SFP, Web/SNMPv3, VLAN, QoS, IPv6, fanless

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: GS-4210-24T2S
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 7 ks
    • PLANET GS421024T2S; Spravovatelný přepínač 24 portů 1000BaseT, 2x SFP porty 100/1000BaseX. Web/SNMPv3/telnet správa, podpora IPv4/IPv6. VLAN 802.1Q, QoSshaper, statický trunk LACP, IGMPv3, Spannig tree. ACL+...

    Vaša cena bez DPH: 152,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 184,70 EUR

    ks
  • PLANET FNSW-2401 Switch 24 x 10/100, kov, rack

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FNSW-2401
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • PLANET FNSW2401; 24 portový přepínač 10/100 BaseTX, Switching, Full Duplex, AutoNegotiation (10/100 Mbps), rackmount (19), automatická detekce přímý/zkřížený kabel. Powergreen funkce pro snížení spotřeby, bez...

    Vaša cena bez DPH: 48,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 58,70 EUR

    ks
  • PLANET GSD-803 switch 10/100/1000 (8x1000Base-T), EuP, 802.3az, kov, fanless

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: GSD-803
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 10 ks
    • PLANET GSD803; 8portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Kovová skříň. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení....

    Vaša cena bez DPH: 31,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 37,80 EUR

    ks
  • Planet POE-2400G PoE injektor IEEE802.3at, 24x 1000Base-T Gigabit, PoE 440W, PING watchdog+scheduler

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: POE-2400G
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET POE2400G; 24portový gigabitový PoE injektor s plnou podporou standardů IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af a IEEE 802.3at. Zařízení napájí koncová napájená zařízení (PDpowered device) 52V DC s...

    Vaša cena bez DPH: 374,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 453,20 EUR

    ks
  • PLANET POE-171 Injektor 1x 802.3at Gigabit Ultra PoE, 60w, externí napájení

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: POE-171
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 6 ks
    • PLANET POE171; Gigabitový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení (802.3at) do příkonu až 60W. Využívá všechny páry UTP/FTP. Desktop nebo do šasí, externí napájecí zd...

    Vaša cena bez DPH: 55,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 66,70 EUR

    ks
  • PLANET IGS-624HPT Průmyslový Switch 4x 10/100/1000M PoE+ + 2x 100/1000 SFP -40~+75°C, TB napájení 12-48VDC, DIN, managed

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: IGS-624HPT
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • PLANET IGS624HPT; Průmyslový přepínač a konvertor s PoE, 4 porty 1000BaseT, 4x PoE injektory s celkovým výkonem 120W, 2x SFP sloty pro miniGBIC moduly 100/1000BaseX. Možnost redundantního napájení 48V DC, kry...

    Vaša cena bez DPH: 292,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 354,20 EUR

    ks
  • PLANET GS-4210-24P2S PoE switch L2/L4, 24x 1000Base-T, 2x SFP, Web/SNMPv3, VLAN,ext 10Mb/s, 802.3at-300W

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: GS-4210-24P2S
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • PLANET GS421024P2S; Spravovatelný PoE přepínač 24 portů 1000BaseT s injektory 802.3at, výkon až 300W, 2x SFP porty 100/1000BaseX. Web/SNMPv3/telnet správa, VLAN 802.1Q, QoS, statický trunk LACP, IGMPv3, izola...

    Vaša cena bez DPH: 391,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 474,20 EUR

    ks
  • PLANET VC-234 Ethernet po VDSL bridge, 4x 10/100/1000 RJ45 na pár VDSL/VDSL2, do 1,4km, 30a profil

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: VC-234
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 22 ks
    • PLANET VC234; Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 4x LAN RJ45, 2x VDSL2 RJ11 (splitter). Transparentní bridge. G.993.2 VDSL2, G.993.5 G.Vectoring + G.INP. Kapacitně 200/160Mbps na 200m. Dosah až...

    Vaša cena bez DPH: 91,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 110,50 EUR

    ks
  • PLANET FT-802 opto konvertor 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, multimode

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FT-802
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 4 ks
    • PLANET FT802; Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX 100Base FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge; Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem...

    Vaša cena bez DPH: 42,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 51,50 EUR

    ks
  • PLANET GSW-2401 Switch 24 x 10/100/1000, kov, rackmount, fanless

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: GSW-2401
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 6 ks
    • PLANET GSW2401; 24x 1000BaseT, IEEE 802.3ab, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), AutoNegotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDIX. Rackmount 19"/1U. Zdroj interní, napájení AC 230V, bez ventilátorů....

    Vaša cena bez DPH: 92,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 112,40 EUR

    ks
  • PLANET GSD-804Pv2 PoE switch 8x1000B-T, 4x PoE IEEE 802.3at do 60W, extend mód 10Mb, fanless

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: GSD-804P
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • PLANET GSD804P; Jednoduchý neřízený 8portový switch nabízející na čtyřech portech funkci PoE standardu 802.3at s celkovým výstupním výkonem 60 W. Potěší také rychlost samotných portů, která je až 1 Gbps. Switch je ta...

    Vaša cena bez DPH: 70,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 85,30 EUR

    ks
  • Přepěťová ochrana 16 UTP CAT5E vedení s PoE, 10/100/1000Base-T, chrání všechny páry, 19" 1U

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: SPR16POE
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan SPR16POE; Chrání 16 UTP vedení proti přepětí, 100/1000Mbit, kompatibilní s PoE 802.3af/at. Chrání všechny čtyři páry. Zvláště pro ochranu rozvodů IP kamer a bezdrátových zařízení s napájením PoE....

    Vaša cena bez DPH: 410 EUR

    Vaša cena s DPH: 496,10 EUR

    ks