Routery, brány - Katalóg

  • Planet Technology Corp.
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • Planet FRT-401, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SC multimode WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP, IGMP

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FRT-401
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET FRT401; FTTH router, 1x WAN 100BaseFX (SC multimode 2 km), 4x LAN přepínaný port 10/100BaseTX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient, IGMP Proxy. Neomezený počet vnitřní...

    Vaša cena bez DPH: 61,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 74,60 EUR

    ks
  • Planet FRT-401S15, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SC singlemode(15km) WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FRT-401S15
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • PLANET FRT401S15; FTTH router, 1x WAN 100BaseFX (SC singlemode 15 km), 4x LAN přepínaný port 10/100BaseTX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet vnitřních klie...

    Vaša cena bez DPH: 65,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 79,60 EUR

    ks
  • Planet FRT-405, FTTH Ethernet router 1x 100Base-FX SFP WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP, IGMP - Doprodej

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: FRT-405
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • PLANET FRT405; FTTH router, 1x WAN 100BaseFX (SFP) , 4x LAN přepínaný port 10/100BaseTX. NAT, Access control, Firewall, Virtual server, DHCP server/klient. Neomezený počet vnitřních klientů, firewall defi...

    Vaša cena bez DPH: 18,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 22,10 EUR

    ks
  • Planet ICG-2420-LTE IoT/M2M průmyslová brána, 1x WAN+3x LAN, 3x COM, I/O, VPN router, DIN, IP40, -20 až 75C

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: ICG-2420-LTE-EU
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • PLANET ICG2420LTE IoT/M2M; Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS232, 1x RS485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sít...

    Vaša cena bez DPH: 368,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 445,70 EUR

    ks
  • XRT-504A ethernet router, 4x 100Base-TX, CPU 1GHz, Mikrotik OS, fanless

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XRT-504Av3
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • XtendLan XRT504Av3; Výkonný 4 portový Fast Ethernet router s OS Mikrotik. Veškeré IP funkce. IP Routing statický, RIP, OSPF, BGP. Bandwidth management. Firewalling, Bridging, VLAN 802.1Q. VPN IPSec, PPPoE, PPP, RAD...

    Vaša cena bez DPH: 241,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 291,80 EUR

    ks
  • Planet ICG-2420G-LTE IoT/M2M průmyslová brána, 1x WAN+3x LAN, 3x COM, I/O, VPN, GPS, DIN,IP40, -20 až 75C

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: ICG-2420G-LTE-EU
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET ICG2420GLTE; Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS232, 1x RS485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G...

    Vaša cena bez DPH: 380,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 460,30 EUR

    ks
  • MiniPC - router, Intel J1900 4x 2GHz, 6x LAN, So-DIMM, VGA, 3x USB2.0, 2x console, TDP 10W, fanless

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: EBF-225-J1900-6L
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • XtendLan EBF225J19006L; Malé MiniPC, které svým výkonem, provedením a portovou výbavou s 6x LAN hodí převážně jako výkonný router. Platforma Intel Bay Trail, Celeron J1900, 4core, 2GHz; 1x VGA, 3x USB 2.0, 1x...

    Vaša cena bez DPH: 520,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 630 EUR

    ks
  • Planet VCG-1500WG-LTE mobilní brána, 5x LAN, LTE, WiFi, GPS, VPN router, IP30

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: VCG-1500WG-LTE
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET VCG1500WGLTE; Mobilní brána pro náročné aplikace a nasazení jako IoV (Internet ve vozidlech). Disponuje bezdrátovou technologií 4G/LTE, WiFi a GPS navigací. Zařízení dále nabízí pět ethernetových portů (4 LA...

    Vaša cena bez DPH: 366,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 443,90 EUR

    ks
  • Planet CS-500 security gateway,LAN/WAN/DMZ, VPN, Antivir

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: CS-500
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • PLANET CS500; Bezpečnostní brána pro připojení sítě k internetu. 1x port 10/100BaseTX(LAN), 1x 10/100BaseTX(WAN), 1x 10/100BaseTX (DMZ). AntiVirus a AntiSpam pro poštovní provozy, Až 200 simultáních VPN tun...

    Vaša cena bez DPH: 438,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 530,60 EUR

    ks
  • Planet WGR-500-4P, průmyslový PoE router, 1xWAN 1Gbps, 4xLan 1Gbps, PoE 802.3at do 120W, -10 až 60°C

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: WGR-500-4P
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET WGR5004P; Gigabitový směrovač 4x LAN 1000BaseT a 1x WAN 1000BaseT port, 4x PoE injektor 802.3at, celkový výkon až 120 W. Web/SNMPv2c správa, podpora IPv4/IPv6. VLAN 802.1Q, QoSshaper, Spannig tree, MA...

    Vaša cena bez DPH: 176,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 213,70 EUR

    ks
  • Planet WGR-500-4PV, průmyslový PoE router, 1xWAN 1Gbps, 4xLan 1Gbps, PoE 802.3at do 120W, -10 až 60°C, touch LCD

    • Výrobca: Planet Technology Corp.
    • Katalógové číslo: WGR-500-4PV
    • Záruka (mesiacov): 24
    • PLANET WGR5004PV; Gigabitový směrovač s 2,4" dotykovým displejem pro usnadnění správy. Disponuje 4x LAN 1000BaseT a 1x WAN 1000BaseT porty, z toho 4x PoE injektor 802.3at s celkovým výkon až 120 W. Web/SNMPv2...

    Vaša cena bez DPH: 243,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 294,90 EUR

    ks