OTDR, vyhledávače závad - Katalóg

  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • OTDRHD-32V, ruční OTDR, 1310/1550nm, 32/32dB, do 240km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRHD-32V
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm, Single mode. Velký dynamický rozsah na obou vlnových délkách 32dB. Lehký, barevný displej, RS232 a USB rozhraní, software pro analýzu v PC. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s ve...

    Vaša cena bez DPH: 2 803,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 3 392,70 EUR

    ks
  • OTDRHD-24, ruční OTDR, 1310/1550nm, 24/24dB, do 120km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRHD-24V
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm; Single mode. Velký dynamický rozsah na obou vlnových délkách 24dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s delšími rozsahy. Lehký, barevný displej, RS232 a USB rozhraní, software pro...

    Vaša cena bez DPH: 2 534 EUR

    Vaša cena s DPH: 3 066,10 EUR

    ks
  • OTDRHD-28VB, ruční OTDR, 1310/1550nm, 28/26dB, do 120km, VFL 650nm, barevný displej, USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRHD-28VB
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm, Single mode. Velký dynamický rozsah 28dB a 26dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s velkými rozsahy, měří OTDR, má viditelný zdroj světla pro vizuální detekci závad (VFL). Leh...

    Vaša cena bez DPH: 2 038,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 2 466,50 EUR

    ks
  • OTDRHD-32VB, ruční OTDR, 1310/1550nm, 32/30dB, do 120km, VFL 650nm, barevný displej, USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRHD-32VB
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm, Single mode. Velký dynamický rozsah 30dB a 30dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s velkými rozsahy, měří OTDR, má viditelný zdroj světla pro vizuální detekci závad (VFL). Leh...

    Vaša cena bez DPH: 2 116,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 2 560,90 EUR

    ks
  • OTDRHD-24VB, ruční OTDR, 1310/1550nm, 24/23dB, do 60km, VFL 650nm, čb displej, USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRHD-24VB
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm, Single mode. Velký dynamický rozsah 24dB a 23dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s velkými rozsahy, měří OTDR, má viditelný zdroj světla pro vizuální detekci závad (VFL). Leh...

    Vaša cena bez DPH: 1 284,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 554,20 EUR

    ks
  • OTDRFLH-1315B ruční detektor závad/OTDR, 1310/1550nm, 26dB, RS-232/USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRFLH-1315B
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční detektor závad/OTDR pro jednu vlnovou délku 1310/1550nm zvláště určený pro každodenní údržbu optické sítě. Single mode. Dynamický rozsah 26dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí. Lehký, černobílý LCD displej, RS232 a USB rozhraní, sof...

    Vaša cena bez DPH: 2 368,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 2 866,30 EUR

    ks
  • Předřadné vlákno, 500m, SC/PC-SC/PC, singlemode, 9/125um, SMF-28e, G.652d

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: DZE-05-SCSC
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 4 ks
    • Předřadné vlákno pro OTDR k eliminaci mrtvé zóny měřiče. Vlákno 500m uloženo v boxu rozměru 100x159x29mm. Konektory SC/PC, konektory SC/APC. Vlákno singlemode, G.652d, SMF28e; Slouží k eliminaci mrtvé zóny při měření tras pomocí OTDR. Předřaze...

    Vaša cena bez DPH: 160,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 194,20 EUR

    ks
  • OTDRHD-22M, ruční OTDR, 850/1300nm, MM, 21/24dB, do 80km,VFL, měření výkonu, barevný LCD, RS-232/USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRHD-22M
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 850 a 1300nm, Multimode mode. Velký dynamický rozsah 21/24dB. Měří OTDR, světelný výkon (Power Meter), je zdrojem pro měření výkonu, disponuje VFL lokátorem. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s d...

    Vaša cena bez DPH: 3 298,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 3 991,10 EUR

    ks
  • OTDRFLH-1310B ruční detektor závad/OTDR, 1310nm, 26dB, RS-232/USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRFLH-1310B
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční detektor závad/OTDR pro jednu vlnovou délku 1310nm zvláště určený pro každodenní údržbu optické sítě. Single mode. Dynamický rozsah 26dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí. Lehký, černobílý LCD displej, RS232 a USB rozhraní, softwa...

    Vaša cena bez DPH: 1 919,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 2 322,10 EUR

    ks
  • Předřadné vlákno, 500m, SC/PC-SC/PC, multimode 50/125um, OM3, Corning, G.651

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: DZE-05M-SCSC
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • Předřadné vlákno 500 m; Předřadné vlákno pro OTDR k eliminaci mrtvé zóny měřiče. Vlákno 500m uloženo v boxu rozměru 100x159x29mm. Konektory SC/PC, konektory SC/APC. Vlákno multimode, OM3, 50/125um. Slou...

    Vaša cena bez DPH: 245 EUR

    Vaša cena s DPH: 296,40 EUR

    ks
  • OTDRPD-40MS, ruční OTDR, MM/SM, 850/1300/1310/1550nm - 23/36/38/36dB, měření výkonu+zdroj, VFL, USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRPD-40MS
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Ruční reflektometr OTDR pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1550nm. Single i multimode mode. Velký dynamický rozsah na všech vlnových délkách 23/36/38/36dB. Dosah měření až 240km pro SM, 40km pro MM. Měří OTDR, je zdrojem světla pro měření (Laser Sourc...

    Vaša cena bez DPH: 6 648,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 8 044,40 EUR

    ks
  • OTDRHD-24VC, ruční OTDR, 1310/1550nm, singlemode, 24/24dB, barevný displej, USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: OTDRHD-24VC
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm, single mode. Velký dynamický rozsah 24dB a 24dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s velkými rozsahy, měří OTDR. Lehký, barevný TFT displej, USB rozhraní, software pro analýzu v...

    Vaša cena bez DPH: 1 233,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 492,50 EUR

    ks