Optické sítě - Katalóg

  • KDP
  • Planet Technology Corp.
  • Telenco
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 1m 9/125 duplex, LS0H, G.652d

    • Katalógové číslo: FOP-E2E2-D-1-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 17 ks
    • XtendLan FOPE2E2D19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    Vaša cena bez DPH: 30 EUR

    Vaša cena s DPH: 36,30 EUR

    ks
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 5m 9/125 simplex, LS0H, G.652d

    • Katalógové číslo: FOP-E2E2-S-5-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 5 ks
    • XtendLan FOPE2E2S59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Ochrana kabelu průměr 3mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: single...

    Vaša cena bez DPH: 19,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 24,10 EUR

    ks
  • Optický rozbočovač 1:3, nekonektorovaný, 1310/1490/1550nm, single mode

    • Katalógové číslo: FOS-103
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • XtendLan FOS103; Optický rozbočovač 1:3, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm. Rozbočovací poměr 33%:33%:33%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fiber)....

    Vaša cena bez DPH: 15,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 18,50 EUR

    ks
  • Útlumový článek, inline, SC/APC samec-samice, 6dB

    • Katalógové číslo: FOA-P06A
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 7 ks
    • XtendLan FOAP06A; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů. Rovněž vhodné pro ověření přenosové marže optické trasy. Modul má na jedné straně standardní konektor samec, na druhé straně samičk...

    Vaša cena bez DPH: 10,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 12,70 EUR

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC 2m 9/125 duplex

    • Katalógové číslo: FOP-E2SC-D-2-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 15 ks
    • XtendLan FOPE2SCD29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    Vaša cena bez DPH: 28,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 34,90 EUR

    ks
  • Optický rozbočovač 1:4, nekonektorovaný, 1310/1490/1550nm, single mode

    • Katalógové číslo: FOS-104
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 0 ks
    • XtendLan FOS104; Optický rozbočovač, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm. 1:4, nekonektorovaný. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fiber). ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE...

    Vaša cena bez DPH: 19,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 23,70 EUR

    ks
  • OTDRHD-32V, ruční OTDR, 1310/1550nm, 32/32dB, do 240km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB

    • Katalógové číslo: OTDRHD-32V
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 0 ks
    • Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550nm, Single mode. Velký dynamický rozsah na obou vlnových délkách 32dB. Lehký, barevný displej, RS232 a USB rozhraní, software pro analýzu v PC. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí s ve...

    Vaša cena bez DPH: 3 106,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 3 759,30 EUR

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC 5m 9/125 duplex

    • Katalógové číslo: FOP-E2SC-D-5-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 9 ks
    • XtendLan FOPE2SCD59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikace...

    Vaša cena bez DPH: 33,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 40,50 EUR

    ks
  • Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 48c

    • Katalógové číslo: ORV-1648
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 17 ks
    • Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní i nadzemní instalaci. Součástí příslušenství pro montáž na zeď. Součástí jedna kazeta pro 48 vláken. Vodotěsná spojka, vybavená kazetami pro 48 vláken (3 kazetz po 12ti vláknech)....

    Vaša cena bez DPH: 51,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 62,50 EUR

    ks
  • Optický vysílač pro CATV, 1550nm, 1x optický výstup, 10dBm, 10km, přímá modulace

    • Katalógové číslo: CTO51-1010
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 0 ks
    • Optický vysílač pro přenos CATV po optickém vlákně, 1550nm, jeden optický výstup, přenáší celé pásmo 47862MHz do optického výstupu. Určen pro připojení optických přijímačů. Pro distribuci na mnoho klientů se předpokládá připojení na optick...

    Vaša cena bez DPH: 1 561,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 889,60 EUR

    ks
  • FO patch E2000/APC-SC/APC 5m 9/125 simplex

    • Katalógové číslo: FOP-E2SCA-S-5-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • XtendLan FOPE2SCAS59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Průměr kabelu 3mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode...

    Vaša cena bez DPH: 17,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 21,60 EUR

    ks
  • FO patch E2000/APC-E2000/APC 2m 9/125 duplex, LS0H, G.652d

    • Katalógové číslo: FOP-E2E2-D-2-9
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 5 ks
    • XtendLan FOPE2E2D29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Specifikac...

    Vaša cena bez DPH: 32,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 39,80 EUR

    ks