Pasivní jednotky - Katalóg

  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • Optický rozbočovač 1:3, nekonektorovaný, 1310/1490/1550nm, single mode

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-103
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • XtendLan FOS103; Optický rozbočovač 1:3, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm. Rozbočovací poměr 33%:33%:33%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fiber)....

    Vaša cena bez DPH: 12,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 15,30 EUR

    ks
  • Útlumový článek, inline, SC/APC samec-samice, 6dB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOA-P06A
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 7 ks
    • XtendLan FOAP06A; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů. Rovněž vhodné pro ověření přenosové marže optické trasy. Modul má na jedné straně standardní konektor samec, na druhé straně samičk...

    Vaša cena bez DPH: 8,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 10,50 EUR

    ks
  • Optický rozbočovač 1:4, nekonektorovaný, 1310/1490/1550nm, single mode

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-104
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan FOS104; Optický rozbočovač, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm. 1:4, nekonektorovaný. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fiber). ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE...

    Vaša cena bez DPH: 16,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 19,60 EUR

    ks
  • Útlumový článek, inline, LC/PC samec-samice, 3dB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOA-P03LC
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 3 ks
    • XtendLan FOAP03LC; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů. Rovněž vhodné pro ověření přenosové marže optické trasy. Modul má na jedné straně standardní konektor samec, na druhé straně samič...

    Vaša cena bez DPH: 8,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 10,50 EUR

    ks
  • FOS-102-1090 optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, 10:90, 1310/1490/1550nm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-102-1090
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 17 ks
    • XtendLan FOS1021090; Optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40nm, 1490nm +/ 10nm a 1550nm +/40nm. Rozbočovací poměr 10%:90%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fi...

    Vaša cena bez DPH: 6,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 7,40 EUR

    ks
  • FOS-102-3070 optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, 30:70, 1310/1490/1550nm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-102-3070
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 7 ks
    • XtendLan FOS1023070; Optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, širokopásmový, singlemode, 1310 +/40 nm, 1490 nm +/ 10 nm a 1550 nm +/40 nm. Rozbočovací poměr 30%:70%. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV ov...

    Vaša cena bez DPH: 6,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 7,40 EUR

    ks
  • Útlumový článek, inline, SC/APC samec-samice, 12dB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOA-P12A
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 2 ks
    • XtendLan FOAP12A; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů. Rovněž vhodné pro ověření přenosové marže optické trasy. Modul má na jedné straně standardní konektor samec, na druhé straně samičk...

    Vaša cena bez DPH: 8,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 10,50 EUR

    ks
  • FOS-102P-5050 optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, 50:50, PLC 1210-1660nm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-102P-5050
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 21 ks
    • XtendLan FOS102P5050; Optický rozbočovač 1:2, nekonektorovaný, singlemode. Rozbočovací poměr 50%:50%. S užitím v celém pásmu 12601650 nm, technologie výroby PLC. Pro odbočkování optických tras (GEPON, CATV over fib...

    Vaša cena bez DPH: 36,70 EUR

    Vaša cena s DPH: 44,40 EUR

    ks
  • Optický rozbarvovač (MUX/DEMUX) pro CWDM 1:8, nekonektorovaný, 1470-1610nm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOSDC-108
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 2 ks
    • XtendLan FOSDC108; Optický rozbočovač/rozbarvovač (DEmultiplexer) 1:8 pro CWDM, singlemode, nekonektorovaný, modul rozměru 100 x 80 x 10 mm. Rozbočuje vlnové délky dle zadání. Typicky 14701610 nm s krokem 20 nm....

    Vaša cena bez DPH: 142,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 172 EUR

    ks
  • Optický rozbočovač 1:4, nekonektorovaný, 1260-1650nm, single mode, PLC, 1m

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-104P
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 12 ks
    • XtendLan FOS104P; Optický rozbočovač, singlemode 1:4, nekonektorovaný, s užitím v celém pásmu 12601650 nm, technologie výroby PLC. Pro rozbočení/sloučení optických tras s výhledem na jejich používání v celém vlnovém...

    Vaša cena bez DPH: 13,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 16,60 EUR

    ks
  • Optický rozbočovač pro GEPON/CATV 1:8, skříň 19", 1U, konektory SC/APC

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-ESCA108-191U
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan FOSESCA108191U; Optický rozbočovač, širokopásmový, 1:8, montáž do 19" 1U, konektory SC/APC, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm a 1490 +/10 nm, single mode. Určený pro FTTH a CATV systémy. ZÁKLADNÍ...

    Vaša cena bez DPH: 183,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 222 EUR

    ks
  • Optický rozbočovač pro GEPON/CATV 1:16, skříň 19", 1U, konektory SC/APC

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: FOS-ESCA116-191U
    • Záruka (mesiacov): 24
    • XtendLan FOSESCA116191U; Optický rozbočovač, širokopásmový, 1:16, montáž do 19" 1U, konektory SC/APC, 1310 +/40 nm a 1550 +/40 nm a 1490 +/10 nm, single mode. Určený pro FTTH a CATV systémy. ZÁKLADN...

    Vaša cena bez DPH: 255,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 309,30 EUR

    ks