Testery, lokátory - Katalóg

  • Dahua Technology
  • XtendLan
  • akcia
  • novinky
  • výpredaj
  • pripravujeme
  • tip
  • skladom
  • Identifikátor živého vlákna bez nutnosti rozpojení, 4 adaptéry, detekce úrovně signálů

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-FOID028
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Optický identifikátor pro detekci aktivních vláken bez jejich narušení. Detekuje úroveň signálu ve vlákně, 4 adaptéry pro měření. Citlivost 40 až 0dBm. Napájení baterií. Určuje i směr signálu. Přístroj je optickým identifikátorem určený pro detekc...

    Vaša cena bez DPH: 305,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 369,60 EUR

    ks
  • Video-mikroskop s 3,5" displejem, 200x zvětšení, pro ST/SC/FC a LC/MU, pro ferule 1,25 a 2,5mm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-OMV235
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Elektronický mikroskop pro kontrolu optických konektorů se zobrazením na LCD. Zvětšení 200x. Vyměnná redukce pro ferule součástí. Kontrola male i female konektorů. Obraz snímaného prostoru se zobrazuje na LCD monitoru, použití se tak stává více komfo...

    Vaša cena bez DPH: 903 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 092,70 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km, univerzální konektor 2,5mm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-10G
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 8 ks
    • Světelný lokátor, červené světlo, 10mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 812km. Světelný signál CW a 3Hz pulzní. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Pro single i multimode. Napájení 2x baterie AA. Na baterie je poskytována záruka 6 měsíců. Baterie je s...

    Vaša cena bez DPH: 65,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 79,20 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-10C
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 4 ks
    • XtendLan XLVFL10110C; Světelný lokátor, červené světlo, 10mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 8 12 km. Ferule univerzální průměr 2,5 mm. Pro single i multimode. Napájení 2x baterie AA. Světelný signál CW a 3 Hz pu...

    Vaša cena bez DPH: 125,90 EUR

    Vaša cena s DPH: 152,40 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km, univerzální konektor 2,5mm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-10D
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 5 ks
    • Světelný lokátor 10 mW 650 nm; Světelný lokátor, červené světlo, 10mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 812km. Světelný signál CW a 3Hz pulzní. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Pro single i multimode. Napájení 2x...

    Vaša cena bez DPH: 72,80 EUR

    Vaša cena s DPH: 88,10 EUR

    ks
  • Ruční tester IP, SDI, CVBS, AHD/CVI/TVI do 5Mpix, 7" TFT, PTZ,opto měřič, TDR,12V/2A+PoE out

    • Výrobca: Dahua Technology
    • Katalógové číslo: PFM906
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Diagnostický nástroj pro IP kamerové systémy, pro veškeré HD analogové systémy (4M AHD, 4M HDCVI, 5M HDTVI), digitální HD/EXSDI, HDMI a SD analogové kamerové systémy (PAL, NTSC). Náhled na obraz z kamery na 7" barevném dotykovém TFT monitoru, diagno...

    Vaša cena bez DPH: 1 305,60 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 579,80 EUR

    ks
  • Gigabit Tester 2x UTP+2x SFP, dotykový displej, Y.1564, testy L1/L2/L3(OSI), generátor provozů, USB

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: ETHERTEST100G
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • XtendLan ETHERTEST100G; Gigabit Ethernet tester s rozhraními 2x RJ45 a 2x SFP. Test kabeláže UTP, síťové testy IEEE802.3 na vrstvách L1/L2/L3(OSI). Plný ITUT Y.1564 tester. RFC 1242 a 2544 autotest. BER test. Gener...

    Vaša cena bez DPH: 1 620,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 1 960,40 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km, univerzální konektor 2,5mm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-10E
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 7 ks
    • Světelný lokátor 10 mW 650 nm; Světelný lokátor, červené světlo, 10mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 812km. Světelný signál CW a 3Hz pulzní. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Pro single i multimode. Napájení 2x...

    Vaša cena bez DPH: 49,40 EUR

    Vaša cena s DPH: 59,70 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km, univerzální konektor 2,5mm

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-10F
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 8 ks
    • Světelný lokátor 10 mW 650 nm; Světelný lokátor, červené světlo, 10mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 812km. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Světelný signál CW a 3Hz pulzní. Pro single i multimode. Napájení 2...

    Vaša cena bez DPH: 83,20 EUR

    Vaša cena s DPH: 100,60 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 5mW, 650nm, SM/MM, 5-8km, spínač s pojistkou

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-5B
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 5 ks
    • Světelný lokátor 5 mW 650 nm; Světelný lokátor, červené světlo, 5mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 58km. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Světelný signál CW a 3Hz pulzní. Pro single i multimode. Napájení 2x ba...

    Vaša cena bez DPH: 66,10 EUR

    Vaša cena s DPH: 80 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 20mW, 650nm, SM/MM, 10-15km

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-20
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Světelný lokátor, červené světlo, 20mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 15km. Dvě baterie AA. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Pro single i multimode. Světelný signál CW a 2Hz pulzní. Vlnová délka 650nm; Konektor 2.5mm unierzální pro SC, ST;...

    Vaša cena bez DPH: 147,30 EUR

    Vaša cena s DPH: 178,20 EUR

    ks
  • Světelný lokátor, 1mW, 650nm, SM/MM, 3-5km

    • Výrobca: XtendLan
    • Katalógové číslo: XL-VFL101-01
    • Záruka (mesiacov): 24
    • Skladom: 1 ks
    • Světelný lokátor, červené světlo, 1mW, 650nm. Použitelné pro vedení do 35km. Dvě baterie AA. Ferule univerzální průměr 2,5mm. Pro single i multimode. Světelný signál CW a 2Hz pulzní....

    Vaša cena bez DPH: 56,50 EUR

    Vaša cena s DPH: 68,40 EUR

    ks